Strona G堯wna · Og這szenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Listopad 30 2023 14:14:19
Strona G堯wna
Historia szko造
Og這szenia
Dla Rodzic闚

Witamy na stronie naszej szko造
Rozpocz璚ie roku szkolnego 2023/2024
Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpocz璚ie roku szkolnego 2023/2024, kt鏎e odb璠zie si 4 wrze郾ia o godzinie 10.30.

Og這szenie o naborze na stanowisko konserwatora
Dyrektor Publicznej Szko造 Podstawowej w Chru郵ankach J霩efowskich
og豉sza nab鏎 kandydat闚
na stanowisko konserwatora w wymiarze p馧 etatu.
Szczeg馧owe informacje pod numerem telefonu 81 828 60 03 lub 792 561 808.
Niech 篡j wakacje!
Dzie zako鎍zenia roku szkolnego to dla wi瘯szo軼i uczni闚 jeden z najbardziej oczekiwanych dni w ca造m roku. 23 czerwca odby這 si uroczyste zako鎍zenie roku szkolnego 2022/2023.
W czasie uroczystego apelu, tradycyjnie ju, najpierw zaprezentowali swoje umiej皻no軼i recytatorskie i wokalne uczniowie klasy III. Po nich wyst徙ili uczniowie klasy VIII 瞠gnani przez m這dszych koleg闚 z klasy VI. Nast瘼nie nast徙i這 wr璚zenie nagr鏚 za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wzorow frekwencj.
Dzie ten pe貫n podzi瘯owa, gratulacji i wzrusze wpisa si w histori naszej szko造. Na koniec pani dyrektor Aneta Prokopiak w przem闚ieniu skierowa豉 wiele ciep造ch s堯w do uczni闚 i nauczycieli, pracownik闚 szko造, rodzic闚 orazRady Rodzic闚, dzi瘯uj帷 za wk豉d w這穎ny w prac w ko鎍z帷ym si roku szkolnym, gratuluj帷 sukces闚, a tak瞠 篡cz帷 bezpiecznego oraz pe軟ego atrakcji i s這necznej pogody wypoczynku.
III Przeglad Pe郾i Maryjnych
Nasza uczennica klasy III Amelka Dul zaj窸a I miejsce w II Przegl康zie Pie填 Maryjnych w υpocznie. Gratulujemy i 篡czymy dalszych sukces闚!

Wycieczka do Tr鎩miasta i Malborka
W dniach 5 – 7 czerwca 2023r. uczniowie naszej szko造, wsp鏊nie z kole瘸nkami i kolegami ze Szko造 w Starych Boiskach, brali udzia w wycieczce nad morze. W czasie swojej podr騜y uczestnicy odwiedzili: Gda雟k, Gdyni i Sopot, gdzie poznali zabytki wybrze瘸 oraz najpi瘯niejsze okr皻y, a prede wszystkim zamoczyli swoje stopy (i nie tylko) w morzu, a tak瞠 Malbork, w kt鏎ym zachwycili si ogromem krzy瘸ckiego zamku. Wycieczka by豉 ciekaw lekcj historii i geografii Polski, a przede wszystkim czasem 鈍ietnej zabawy i integracji. Wszyscy uczestnicy wr鏂ili zadowoleni, pe軟i mi造ch i radosnych wspomnie.

Akcje czytelnicze
29 maja uczniowie klasy VIII uczestniczyli w akcji czytelniczej organizowanej przez bibliotek szkoln "Z podr璚znika do s這ika", polegaj帷ej na rozpoznawaniu lektur. By豉 to dobra okazja do powt鏎ki przed egzaminem. Zwyci瞛c akcji zosta Daniel Walczak. Brawo!

W poniedzia貫k, 19 czerwca, uczniowie klas m這dszych i dzieci z oddzia逝 przedszkolnego w pi瘯nych okoliczno軼iach przyrody czytali ksi捫ki i ogl康ali albumy, uczestnicz帷 w akcji "Czytanie na Polanie".
42. Ma造 Konkurs Recytatorski
Uczennica naszej szko造 Julia Byzdra zaj窸a I miejsce w 42. Ma造m Konkursie Recytatorskim - etap gminny, kt鏎y odby si 29 maja 2023r. w Gminnym Centrum Kultury w J霩efowie nad Wis陰. Serdecznie gratulujemy Julce i 篡czymy dalszych sukces闚!

„Trzymaj form!”
Uczniowie klas 4-8 zorganizowali piknik z okazji Europejskiego Dnia Zdrowego 好iadania . Jest to jedno z dzia豉 zrealizowanych w ramach programu "Trzymaj form", w kt鏎ym nasza szko豉 bierze czynny udzia.
"Konstytucja nad Wis陰"
4 maja 2023r. wszyscy uczniowie naszej szko造 brali udzia w gminnych obchodach Narodowego 安i皻a Konstytucji 3 Maja w J霩efowie nad Wis陰.

Warsztaty wielkanocne
安i皻a Wielkanocne to szczeg鏊na okazja do poznania przez dzieci tradycji 鈍i徠ecznych. 8 kwietnia w naszej szkole odby造 si warsztaty wielkanocne dla przedszkolak闚 i uczni闚 klas III – VI. Prawdziwe cuda wysz造 spod r彗 uczestnik闚 zaj耩. Na sto豉ch pojawi造 si kolorowe jajka ozdobione technik decoupage oraz przestrzenne koszyczki–zaj帷zki z papieru. Patrz帷 na powsta貫 prace, mo積a stwierdzi, 瞠 mamy wielu utalentowanych uczni闚.Wszyscy 鈍ietnie si bawili, by豉 to tak瞠 doskona豉 okazja do integracji.

Weso貫go Alleluja!
Strona 1 z 28 1 2 3 4 > >>