Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Marzec 29 2024 01:20:30

Podziêkowanie
Oferta pracy
Zatrudnimy nauczyciela z odpowiednim wykszta³ceniem:
- wychowania fizycznego w wymiarze 8 godzin tygodniowo;
- doradztwa zawodowego w wymiarze 10 godzin rocznie.
kontakt:
Moc wielkanocnych ¿yczeñ...
Wiosenne warsztaty
Za nami wielkanocne warsztaty w Doboszówce, a wraz z nimi oprócz nauki moc zabawy i rado¶ci.
Witamy wiosnê!
Nareszcie zawita³a d³ugo oczekiwana, kolorowa i radosna - Pani Wiosna! W ramach obchodów Pierwszego Dnia Wiosny by³a inscenizacja, piêkne stroje, korowód i ognisko z kie³baskami.
W Dniu Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Kole¿ankom i Paniom ¿yczymy samych pogodnych dni, du¿o u¶miechu i wielu powodów do rado¶ci!
Bal karnawa³owy
W naszej szkole odby³ siê d³ugo wyczekiwany bal karnawa³owy  - niezwyk³e wydarzenie, dostarczaj±ce dzieciom wielu pozytywnych prze¿yæ i rado¶ci. Dzieci ¶wietnie siê bawi³y, uczestnicz±c w zabawach i pl±sach. Mo¿na by³o te¿ sfotografowaæ siê w towarzystwie Kubusia Puchatka.
Kocham Babciê, kocham Dziadka!
W Dniu Babci i Dziadka
zamiast poczciwych kapci
od wnuków serdeczne ¿yczenia:
niech siê Wam spe³ni± wszystkie marzenia!

Hej,kolêda, kolêda!
Podczas szkolnego koncertu wykonawcom kolêd i pastora³ek uda³o siê przenie¶æ s³uchaczy w atmosferê nadchodz±cych ¦wi±t Bo¿ego Narodzenia.

W dniu Bo¿ego Narodzenia
przy rodzinnym wspólnym stole
du¿o zdrowia i wytchnienia,
na Pasterce ³ez wzruszenia.
Niech Dzieci±tko zsy³a ³aski
na ka¿dego z nas rok ca³y,
a tymczasem wy¶piewajmy
w kolêdach moc Jego chwa³y!
"Nasze magiczne Encanto"
Z okazji miko³ajek uczniowie klas m³odszych wraz z wychowawczyniami wybrali siê do kina w Kra¶niku na film animowany produkcji Disney’a pt. ”Nasze Magiczne Encanto”.  Dzieci z obejrzanej bajki dowiedzia³y siê, jak wa¿na jest rodzina i si³a, która w niej tkwi, a tak¿e, ¿e nie wolno siê poddawaæ i zra¿aæ napotkanymi przeciwno¶ciami.
Z wizyt± w bibliotece szkolnej
Z okazji andrzejek biblioteka szkolna zorganizowa³a akcjê czytelnicz± „Wró¿ba z ksi±¿k±”. Uczniowie, którzy tego dnia wypo¿yczyli ksi±¿kê, losowali dla siebie wró¿bê, która odkrywa³a przed nimi r±bek tajemnicy, dotycz±cy niedalekiej przysz³o¶ci.
Przed¶wi±teczny czas by³ doskona³± okazj±, aby wzi±æ udzia³ w kolejnej akcji czytelniczej „Przygarnij ksi±¿kê na ¶wiêta”. Na wszystkich uczestników czeka³y aromatyczne pierniczki z wierszykami o tematyce bo¿onarodzeniowej.
Strona 3 z 28 < 1 2 3 4 5 6 > >>