Strona G堯wna · Og這szenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Listopad 30 2023 14:22:18
Strona G堯wna
Historia szko造
Og這szenia
Dla Rodzic闚

Witamy na stronie naszej szko造
Podzi瘯owanie
Oferta pracy
Zatrudnimy nauczyciela z odpowiednim wykszta販eniem:
- wychowania fizycznego w wymiarze 8 godzin tygodniowo;
- doradztwa zawodowego w wymiarze 10 godzin rocznie.
kontakt:
Moc wielkanocnych 篡cze...
Wiosenne warsztaty
Za nami wielkanocne warsztaty w Dobosz闚ce, a wraz z nimi opr鏂z nauki moc zabawy i rado軼i.
Witamy wiosn!
Nareszcie zawita豉 d逝go oczekiwana, kolorowa i radosna - Pani Wiosna! W ramach obchod闚 Pierwszego Dnia Wiosny by豉 inscenizacja, pi瘯ne stroje, korow鏚 i ognisko z kie豚askami.
W Dniu Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Kole瘸nkom i Paniom 篡czymy samych pogodnych dni, du穎 u鄉iechu i wielu powod闚 do rado軼i!
Bal karnawa這wy
W naszej szkole odby si d逝go wyczekiwany bal karnawa這wy - niezwyk貫 wydarzenie, dostarczaj帷e dzieciom wielu pozytywnych prze篡 i rado軼i. Dzieci 鈍ietnie si bawi造, uczestnicz帷 w zabawach i pl御ach. Mo積a by這 te sfotografowa si w towarzystwie Kubusia Puchatka.
Kocham Babci, kocham Dziadka!
W Dniu Babci i Dziadka
zamiast poczciwych kapci
od wnuk闚 serdeczne 篡czenia:
niech si Wam spe軟i wszystkie marzenia!

Hej,kol璠a, kol璠a!
Podczas szkolnego koncertu wykonawcom kol璠 i pastora貫k uda這 si przenie嗆 s逝chaczy w atmosfer nadchodz帷ych 安i徠 Bo瞠go Narodzenia.

W dniu Bo瞠go Narodzenia
przy rodzinnym wsp鏊nym stole
du穎 zdrowia i wytchnienia,
na Pasterce 貫z wzruszenia.
Niech Dzieci徠ko zsy豉 豉ski
na ka盥ego z nas rok ca造,
a tymczasem wy酥iewajmy
w kol璠ach moc Jego chwa造!
"Nasze magiczne Encanto"
Z okazji miko豉jek uczniowie klas m這dszych wraz z wychowawczyniami wybrali si do kina w Kra郾iku na film animowany produkcji Disney’a pt. ”Nasze Magiczne Encanto”. Dzieci z obejrzanej bajki dowiedzia造 si, jak wa積a jest rodzina i si豉, kt鏎a w niej tkwi, a tak瞠, 瞠 nie wolno si poddawa i zra瘸 napotkanymi przeciwno軼iami.
Z wizyt w bibliotece szkolnej
Z okazji andrzejek biblioteka szkolna zorganizowa豉 akcj czytelnicz „Wr騜ba z ksi捫k”. Uczniowie, kt鏎zy tego dnia wypo篡czyli ksi捫k, losowali dla siebie wr騜b, kt鏎a odkrywa豉 przed nimi r帳ek tajemnicy, dotycz帷y niedalekiej przysz這軼i.
Przed鈍i徠eczny czas by doskona陰 okazj, aby wzi望 udzia w kolejnej akcji czytelniczej „Przygarnij ksi捫k na 鈍i皻a”. Na wszystkich uczestnik闚 czeka造 aromatyczne pierniczki z wierszykami o tematyce bo穎narodzeniowej.
Strona 3 z 28 < 1 2 3 4 5 6 > >>