Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Lipiec 27 2024 15:42:08
Statut szko³y

"Zielona Akademia Przysz³o¶ci"
Szanowni Pañstwo,
Mi³o nam poinformowaæ, ¿e Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Kulturalnych w dniu 06.10.2023 r. podpisa³o umowê nr 30/FELU.10.03-IZ-00-0069/23-00 na realizacjê projektu „Zielona Akademia Przysz³o¶ci”. Projekt realizowany jest ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, wspó³finansowany ze ¶rodków Europejskiego Funduszu Spo³ecznego Plus, Priorytet X. Lepsza edukacja, Dzia³anie 1.3 Kszta³cenie ogólne.
Ca³kowita warto¶æ projektu to 323 028,13 z³, z czego kwota 286 628,13 z³ to dofinansowanie z EFS+ i  Bud¿etu Pañstwa.
Grupê docelow± projektu stanowi± uczniowie wieku 7-16 lat, którzy uczêszczaj± do szkó³ podstawowych na terenie Gminy Józefów nad Wis³±(województwo lubelskie).
Projekt realizacj± równie¿ obejmujê nasz± Szko³ê.
Przedmiotem projektu jest organizacja i przeprowadzenie dwóch- 10 dniowych obozów edukacyjnych dla ³±cznie 50 uczniów.

W trakcie 10 dniowego obozu realizowane bêd± zajêcia rozwijaj±ce zainteresowania i uzdolnienia
z robotyki, z zakresu zielonej transformacji, STEM, a tak¿e rozwijaj±ce kompetencje matematyczne, podstawowe kompetencje naukowo-techniczne oraz spo³eczne.

Zapraszamy do udzia³u w bezp³atnym projekcie „Zielona Akademia Przysz³o¶ci”.