Strona G堯wna · Og這szenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Czerwiec 17 2024 11:34:13
Strona G堯wna
Historia szko造
Statut szko造
Og這szenia
Dla Rodzic闚

Witamy na stronie naszej szko造
"Zielona Akademia Przysz這軼i"
Szanowni Pa雟two,
Mi這 nam poinformowa, 瞠 Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Kulturalnych w dniu 06.10.2023 r. podpisa這 umow nr 30/FELU.10.03-IZ-00-0069/23-00 na realizacj projektu „Zielona Akademia Przysz這軼i”. Projekt realizowany jest ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, wsp馧finansowany ze 鈔odk闚 Europejskiego Funduszu Spo貫cznego Plus, Priorytet X. Lepsza edukacja, Dzia豉nie 1.3 Kszta販enie og鏊ne.
Ca趾owita warto嗆 projektu to 323028,13 z, z czego kwota 286628,13 z to dofinansowanie z EFS+ i Bud瞠tu Pa雟twa.
Grup docelow projektu stanowi uczniowie wieku 7-16 lat, kt鏎zy ucz瘰zczaj do szk馧 podstawowych na terenie Gminy J霩ef闚 nad Wis陰(wojew鏚ztwo lubelskie).
Projekt realizacj r闚nie obejmuj nasz Szko喚.
Przedmiotem projektu jest organizacja i przeprowadzenie dw鏂h- 10 dniowych oboz闚 edukacyjnych dla 陰cznie 50 uczni闚.

W trakcie 10 dniowego obozu realizowane b璠 zaj璚ia rozwijaj帷e zainteresowania i uzdolnienia
z robotyki, z zakresu zielonej transformacji, STEM, a tak瞠 rozwijaj帷e kompetencje matematyczne, podstawowe kompetencje naukowo-techniczne oraz spo貫czne.

Zapraszamy do udzia逝 w bezp豉tnym projekcie „Zielona Akademia Przysz這軼i”.