Strona G堯wna · Og這szenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Listopad 30 2023 14:27:10
Strona G堯wna
Historia szko造
Og這szenia
Dla Rodzic闚

Witamy na stronie naszej szko造
Niech 篡j wakacje!
Dzie zako鎍zenia roku szkolnego to dla wi瘯szo軼i uczni闚 jeden z najbardziej oczekiwanych dni w ca造m roku. 23 czerwca odby這 si uroczyste zako鎍zenie roku szkolnego 2022/2023.
W czasie uroczystego apelu, tradycyjnie ju, najpierw zaprezentowali swoje umiej皻no軼i recytatorskie i wokalne uczniowie klasy III. Po nich wyst徙ili uczniowie klasy VIII 瞠gnani przez m這dszych koleg闚 z klasy VI. Nast瘼nie nast徙i這 wr璚zenie nagr鏚 za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wzorow frekwencj.
Dzie ten pe貫n podzi瘯owa, gratulacji i wzrusze wpisa si w histori naszej szko造. Na koniec pani dyrektor Aneta Prokopiak w przem闚ieniu skierowa豉 wiele ciep造ch s堯w do uczni闚 i nauczycieli, pracownik闚 szko造, rodzic闚 orazRady Rodzic闚, dzi瘯uj帷 za wk豉d w這穎ny w prac w ko鎍z帷ym si roku szkolnym, gratuluj帷 sukces闚, a tak瞠 篡cz帷 bezpiecznego oraz pe軟ego atrakcji i s這necznej pogody wypoczynku.