Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 03 2024 07:25:41

Wybory do Samorz±du Szkolnego
Wybory do Samorz±du Uczniowskiego 2014/2015

W pi±tek 26 wrze¶nia 2014 r. o godz. 11.00 odby³y siê w naszej szkole po raz kolejny wybory do Rady SU. W g³osowaniu wziêli udzia³ - obecni w tym dniu - uczniowie z klas I-VI, w sumie 25 dzieci. Ka¿dy uczeñ otrzyma³ kartê do g³osowania z nazwiskami kandydatów. Uczniowie mogli oddaæ maksymalnie cztery g³osy, stawiaj±c iks przy wybranym nazwisku.
W wyborach startowa³o 10 kandydatów: Kinga Bernat, Dawid Cywiñski, Bart³omiej £yczek, Milena Knieja, Patrycja Majcher, Aleksandra Romanowska, Agata Rozmus, Wioleta Rozmus, Katarzyna Siedlarz i Patrycja Twarogowska .
W komisji wyborczej zasiedli: Amelia Siudym, Micha³ D±bek i Ksawery Janda. Nad prac± komisji czuwa³a opiekunka samorz±du pani Joanna Ciempiel. Podczas wyborów nie odnotowano ¿adnych zak³óceñ.
Z wyborów Samorz±du Uczniowskiego komisja sporz±dzi³a protokó³, na podstawie którego ustalono sk³ad Rady Samorz±du Uczniowskiego na rok szkolny 2014/15:
Milena Knieja – przewodnicz±ca,
Kinga Bernat – zastêpca przewodnicz±cej,
Dawid Cywiñski – sekretarz
Patrycja Majcher – skarbnik

Gratulujemy naszym reprezentantom i ¿yczymy owocnej pracy!
Fotorelacja tutaj

Kamil S³owiñski – ucz. kl. V