Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 03 2024 07:26:57

Rajd rowerowy i piknik

„Cudze chwalicie, swego nieznanie, sami nie wiecie, co posiadacie”
Przys³owie to w pe³ni siê sprawdza. Nie trzeba daleko wyje¿d¿aæ, by zobaczyæ urokliwe zak±tki. Uczniowie naszej szko³y w³a¶nie odkryli takie malownicze miejsce – by³o nim gospodarstwo agroturystyczne znajduj±ce siê w Chru¶linie. Wybrali siê tam pod opiek± wychowawczyñ 29 wrze¶nia br.
Dzieci z klas I-III dojecha³y na miejsce busem, za¶ starszaki urz±dzi³y rajd rowerowy. Na miejsce docelowe obie grupy dotar³y równocze¶nie. W³a¶ciciel przygotowa³ dla nas wiele atrakcji , m.in. tor przeszkód, boisko, plac do gry w siatkówkê. Poczêstowa³ nas tak¿e smako³ykami z ogniska - pieczonymi kie³baskami i ziemniaczkami, a na deser wszyscy otrzymali nasze rodzime owoce, czyli jab³uszka. Zabawom towarzyszy³a muzyka relaksacyjna. Wiele pozytywnych emocji wywo³a³o u wycieczkowiczów karmienie koni.
W¶ród rozrywek czas szybko min±³. Dzieci by³y wrêcz niepocieszone, gdy nadszed³ czas powrotu, dlatego wyd³u¿yli¶my nasz pobyt. S±dz±c po reakcjach uczniów, pewnie odwiedzimy to miejsce jeszcze nie raz. My¶lê, ¿e potwierdzeniem moich s³ów bêdzie zamieszczona poni¿ej fotorelacja.
Fotorelacja tutaj
(J.C)