Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 03 2024 14:26:40

KONKURS MARYJNY
III Parafialny Konkurs Pie¶ni i Piosenki Maryjnej

28 maja odby³ siê III Parafialny Konkurs Pie¶ni i Piosenki Maryjnej. Organizatorem tegorocznego konkursu by³a Parafia Naj¶wiêtszego Serca Pana Jezusa w Bobach oraz Szko³a Podstawowa w Chru¶linie. Wziêli w nim udzia³ tak¿e uczniowie naszej placówki o¶wiatowej, niektórzy po raz drugi, ale byli te¿ debiutanci. Niestety jedna z uczestniczek – Patrycja Majcher – mimo ogromnego zaanga¿owania i intensywnych æwiczeñ, nie mog³a wyst±piæ przed publiczno¶ci± z przyczyn zdrowotnych.
Mi³o nam poinformowaæ wszystkich odwiedzaj±cych nasza stronê internetow±, ¿e w tym roku równie¿ mamy powody do dumy, gdy¿ reprezentanci naszej szko³y odnie¶li sukcesy muzyczne.
Laureaci konkursu:
1. Zespó³ „Tañcz±ce nutki” /Weronika Grzesik i Eryk Ciempiel / ucz. kl. VI – I miejsce.
2. Solistka Zuzanna Prokopiak ucz. kl. I - II miejsce .
2.Solistka Sylwia Ciempiel ucz. kl. „0” - III miejsce .
Wszyscy uczestnicy wspaniale siê bawili, przywie¼li nagrody i dyplomy , ale przede wszystkim zdobyli wiele cennych do¶wiadczeñ, które stan± siê niew±tpliwie inspiracj± do dalszej pracy.
Gratulujemy laureatom konkursu i ¿yczymy dalszych osi±gniêæ. Wasze sukcesy osobiste to nasz wspólny sukces!
( J.C)

Fotki tutaj