Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 06 2024 18:24:06

Na powitanie WIOSNY
¦wiêto Wiosny

W tym roku ¦wiêto Wiosny obchodzili¶my 1 kwietnia – to nie ¿art! Mimo ¿e w dniu tym wypada prima aprilis, to uroczysto¶æ uda³o siê zrealizowaæ zgodnie z planem. Pogoda równie¿ dopisa³a , dziêki czemu wszyscy uczniowie mogli wzi±æ udzia³ w radosnym ¶wiêtowaniu.
G³ówny punkt programu stanowi³a inscenizacja na motywach „Demeter i Kora”, przygotowana przez uczestników zajêæ „Jêzyk polski melodi± my¶li” w ramach projektu „Droga do szkolnego sukcesu”.
Po³±czenie walorów estetycznych (barwne dekoracje, ciekawe rekwizyty, pomys³owe kostiumy) z walorami dydaktycznymi (kunszt aktorski m³odych artystów, przekaz ponadczasowych warto¶ci, tj. mi³o¶æ matki do córki, czy te¿ ukazanie zmian zachodz±cych w przyrodzie) sprawi³o, ¿e publiczno¶æ z zainteresowaniem ogl±da³a spektakl.
Kolejnym punktem wspólnego ¶wiêtowania by³y zabawy integracyjne na ¶wie¿ym powietrzu. Zadbali¶my tak¿e o walory smakowe, czyli pieczone kie³baski przy ognisku.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Fotki tutaj

Opiekun SU – J.C.