Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 06 2024 23:28:39

8 MARCA
7 marca spo³eczno¶æ naszej szko³y obchodzi³a Dzieñ Kobiet. Program uroczysto¶ci sk³ada³ siê z dwóch czê¶ci.
Pierwsz± stanowi³a inscenizacja artystyczna zaprezentowana przez ch³opców z klas IV-VI, którzy wspaniale wcielili siê w role kobiece. Panie i panienki mia³y mo¿liwo¶æ wys³uchania przepowiedni wró¿ki Esmeraldy , a tak¿e utworów muzycznych pt. ,,Byæ kobiet±”, ,,Nogi”.
W drugie czê¶ci przedstawicielki p³ci piêknej zmaga³y siê w licznych konkurencjach, m.in.: ,,Najzabawniejsza, najbardziej wystrza³owa fryzura” ( laureatkato Sylwia C. z oddzia³u przedszkolnego) oraz ,,Najbardziej kreatywnakobieca kreacja” (zwyciê¿czyni – Zuzanna P. z kl. I).
Rozstrzygniêto tak¿e konkurs na ,,Naj … dziewczynê…”,który zosta³ og³oszony tydzieñ wcze¶niej. Przy wyborze kandydatki ch³opcy brali pod uwagê cechy tj.: kole¿eñstwo, ¿yczliwo¶æ, serdeczno¶æ, chêæ niesienia pomocy itp.Finalistk± konkursu zosta³a Weronika G. z kl. VI.
Nad przebiegiem konkursów czuwa³o czteroosobowe jury, w sk³ad którego wesz³y panie nauczycielki ( Jolanta I. i Joanna R. ) oraz reprezentanci p³ci brzydkiej(Maciej S. i Dominik Z.).
Laureatki konkursów otrzyma³y nagrody w postaci bi¿uterii, ozdób do w³osów i s³odyczy.
Adresatki uroczysto¶ci mia³y okazjê wys³uchaæ piosenki ,,Sto lat”, otrzyma³y tak¿e przepiêkne kartki z ¿yczeniami.
Przebieg akademii szkolnej utrwalony zosta³ na zdjêciach . Fotki tutaj

Opiekun SU – J.C.