Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 06 2024 20:20:00

Walentynki 2014

14 lutego w naszej szkole obchodzili¶my ¦wiêto Zakochanych, czyli ¶wiêto wszystkich, którzy kochaj± i chc± byæ kochani. Tradycyjnie za organizacjê i przebieg tego wydarzenia szkolnego odpowiada³ Samorz±d Uczniowski.. W dniu poprzedzaj±cym Walentynki wszyscy zainteresowani wrzucali swoje „dowody mi³o¶ci” w postaci walentynek do piêknie udekorowanego pude³ka.
W pi±tek wszystkie zebrane kartki zosta³y odczytane i wrêczone adresatom podczas oficjalnego spotkania, które mia³o miejsce w auli szko³y. Uczestnicy ¶wiêta uwiecznili swoje wytwory podczas pami±tkowej fotografii na tle tablicy samorz±dowej.
Walentynki to nie tylko okazja, by wyznaæ przyja¼ñ czy mi³o¶æ kochanej osobie, ale tak¿e przejaw twórczych inspiracji. Pomys³owo¶æ dzieci nie mia³a granic: kartki ró¿ni³y siê wielko¶ci±, kszta³tem, dekoracj±, technik± wykonania. Liczba przygotowanych kartek walentynkowych przeros³a oczekiwania ca³ego grona pedagogicznego. W tym roku to ch³opcy otrzymali wiêcej walentynek,
co potwierdza³o by fakt, i¿ dziewczynki s± wra¿liwsze, chêtniej okazuj± swoje uczucia.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Opiekun SU – J.C.