Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 06 2024 22:46:38

BAL KARNAWA£OWY

Zabawa choinkowa -
Karnawa³owy Bal Przebierañców 2014

W dniu 18 stycznia ca³a spo³eczno¶æ naszej szko³y: uczniowie, nauczyciele, rodzice spotkali siê tradycyjnie na choince noworocznej. Oprawê muzyczn± w tym roku zapewni³ nam GCK w Józefowie nad Wis³±- za co serdecznie dziêkujemy.
Podstaw± tegorocznej zabawy, to oczywi¶cie odpowiednie przebranie, choæ jak wiadomo i bez niego mo¿na by³o siê bawiæ równie dobrze. Ci, którzy siê przebrali zostali nagrodzeni s³odkimi upominkami i gromkimi brawami publiczno¶ci. Nie zabrak³o innych atrakcji karnawa³owych, w¶ród nich wybory króla i królowej balu i tu niespodzianka - król zosta³ wybrany jeden, ale trzy królewny, które odtañczy³y z królem zaszczytny taniec w korowodzie wszystkich uczestników balu. Wiele emocji dostarczy³ konkurs piosenki, taniec w parach na gazecie oraz wizyta ¶wiêtego Miko³aja z prezentami.
Nad organizacj± choinki czuwali jak zawsze chêtni do wspó³pracy rodzice, którzy przygotowali dla dzieci kolacjê.
Na zakoñczenie balu Pani dyrektor z³o¿y³a wszystkim noworoczne ¿yczenia i podziêkowania dla Rady Rodziców, nauczycieli, pracowników obs³ugi i GCK w Józefowie za wspó³organizacjê tej uroczysto¶ci.
( A. K)
Fotki tutaj