Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 05 2024 01:13:44

Wybory do Szmorz±du Uczniowskiego
Wybory SU 2013/2014Dnia 20 wrze¶nia o godzinie 11.00 odby³y siê w naszej szkole wybory do Rady Samorz±du Uczniowskiego. Poprzedzi³a je kampania wyborcza, podczas której kandydaci zamieszczali swoje programy wyborcze na tablicy samorz±dowej. Ka¿dy z g³osuj±cych, z wyj±tkiem osób kandyduj±cych do SU, otrzyma³ dwie karty do g³osowania: jedn± z nazwiskami kandydatów do RSU, a drug± z nazwiskami nauczycieli startuj±cych na opiekunów SU.
Komisja wyborcza /Angelika Kowalska oraz Kamil S³owiñski/ d³ugo przelicza³a g³osy. Wszystkie karty zosta³y wype³nione prawid³owo. Wiêkszo¶ci± g³osów do RSU wesz³y nastêpuj±ce osoby: Kinga Bernat, Eryk Ciempiel, Milena Knieja i Weronika Grzesik. Opiekunami w tym roku szkolnym zosta³y dwie panie: Aneta Prokopiak i Joanna Ciempiel .
Nowo wybranej Radzie Samorz±du Uczniowskiego serdecznie gratulujemy i czekamy na spe³nienie wyborczych obietnic!
Weronika Grzesik – ucz. kl. VI

Fotki tutaj