Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 04 2024 22:55:43

Wieczorek klasy VI

„¯egnajcie przyjaciele"
Takie s³owa towarzyszy³y uroczysto¶ci po¿egnania klasy VI w Publicznej Szkole Podstawowej Chru¶lankach Józefowskich. Odby³a siê ona 8 czerwca 2013 r. o godz. 19.00. W dniu tym, zebrali siê rodzice, uczniowie klasy szóstej i pi±tej, a tak¿e nauczyciele, wychowawcy na czele z pani± dyrektor szko³y.
Pani dyrektor Gra¿yna Prokopiak w imieniu ca³ego grona pedagogicznego po¿egna³a szóstoklasistów naszej szko³y, ¿ycz±c im wielu chwil rado¶ci i sukcesów w kolejnych etapach edukacji i ¿ycia osobistego. Równie¿ pi±toklasi¶ci ciep³o po¿egnali starszych kolegów opuszczaj±cych mury naszej szko³y, wrêczaj±c im tradycyjnie s³odki tort.
Uczniowie klasy VI przygotowali na tê uroczysto¶æ krótki program artystyczny i serdeczne s³owa podziêkowania dla nauczycieli, wychowawców, dyrekcji i rodziców. Uczniowie kl. V u¶wietnili program swoim ¶piewem i akompaniamentem muzycznym. „Ale to ju¿ by³o i nie wróci wiêcej I choæ szko³ê siê skoñczy³o, to tak dziwnie dzi¶ ³omoce nasze serce. Ale to ju¿ by³o, znik³o gdzie¶ za nami,
Choæ w papierach nam przyby³o,To naprawdê wci±¿ jeste¶my tacy sami.
” S³owami tej piosenki uczniowie klasy VI zakoñczyli swój wystêp. Na zakoñczenie wszyscy stanêli do wspólnej pami±tkowej fotografii.
Kolejnym punktem wieczoru by³ poczêstunek i wspólna zabawa.
Nasz± szko³ê w tym roku opuszczaj± z bardzo dobrymi wynikami w nauce: Kacper Drozd, Patrycja Grzywa, Damian Kowalski, Pawe³ Rosowski, Rados³aw Styliñski i Alicja Woliñska - mamy nadziejê, ¿e bêd± do nas powracaæ - do swojej pierwszej szko³y, pani, kolegów i kole¿anek.
¯yczymy powodzenia
(AK)