Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 05 2024 06:31:09

II Parafialny Konkurs Pie¶ni i Piosenki Maryjnej
V.2013r. odby³ siê w naszej szkole II Parafialny Konkurs Pie¶ni i Piosenki Maryjnej. Celem konkursu by³o oddanie czci Matce Bo¿ej poprzez rozs³awianie Jej imienia w piosence oraz wzbogacanie wiedzy NMP wyp³ywaj±cej z tre¶ci prezentowanych utworów.
Dzieñ by³ nieprzypadkowy, bo to w³a¶nie maj jest miesi±cem szczególnie po¶wiêconym Maryji.
W konkursie brali udzia³ uczniowie wszystkich szkó³ nale¿±cych do parafii Boby – Wandalin, Boby, Moniaki, Chru¶lina i oczywi¶cie My. Uczestnicy prezentowali niezwykle wysoki poziom przygotowanych przez siebie utworów.
Wszyscy bior±cy udzia³ w konkursie zostali nagrodzeni upominkami, najlepsi za¶ otrzymali dyplomy i podziêkowania.
By³ to wyj±tkowy dzieñ dla ca³ej spo³eczno¶ci naszej szko³y, uczniowie, którzy nie brali udzia³u w konkursie gor±co dopingowali swoich kolegów artystów. Na widowni zasiedli równie¿ opiekunowie i niezwykle dumni ze swych pociech rodzice.
Za rok III konkurs parafialny uczniowie ju¿ szykuj± nowy repertuar.
(B. Michalec)

Fotki tutaj