Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 05 2024 18:02:37

Dzieñ Rodziny 2012'

Cz³onkowie ko³a teatralnego dzia³aj±cego w naszej szkole pod opiek± p. Jolanty Irackiej zaprezentowali swoje umiejêtno¶ci w przedstawieniu "KOT W BUTACH".
Wyst±pili: Ewelina Grzywa- kot, Damian Kowalski- król, Kinga Bernat- królewna, Kamil S³owiñski- ochmistrz,weronika Grzesik- Janek, Weronika Sobczak-gospodyni, Alicja Woliñska- gospodarz, Maciej Sobczak - stangret, Katarzyna Chojecka, Milena Knieja, Patrycja Majcher- damy, Renata Kilian, Katarzyna Siedlarz- zaj±ce, Radek Styliñski- herod. Przedstawienie bardzo siê podoba³o dziêki wspania³ej grze aktorskiej m³odych artystów, ciekawym strojom i scenografii ( przygotowanej przez pani± plastyk D. D±bek).
Wspania³± niespodziank± tego dnia, dla dzieci, by³ powietrzny plac zabaw, którego nie odstêpowa³y na krok, jednak deszczowa aura przerwa³a kolorow± zabawê przedwcze¶nie. Rodzice jak zawsze zadbali, by by³o i co¶ dla cia³a - grillowane kie³baski i s³odko¶ci.
Zdjêcia zobacz tutaj