Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 17 2024 13:06:10

"Ksi±¿ka nas ³±czy"
26 pa¼dziernika uczniowie naszej placówki po raz kolejny wziêli udzia³ w imprezjadzie czytelniczej „Ca³a Gmina czyta dzieciom”. Has³o wiod±ce tegorocznego spotkania brzmia³o: „Ksi±¿ka nas ³±czy”. Nasz± szko³ê reprezentowa³a klasa IV pod opiek± wychowawczyni, pani Ewy ¦liwki.
Podczas licznych konkurencji i zmagañ m³odzi czytelnicy mieli okazjê wykazaæ siê licznymi talentami, m.in.: sprawno¶ci± i cierpliwo¶ci± podczas przebierania grochu, logik± podczas rozwi±zywania ³amig³ówek , umiejêtno¶ci± uwa¿nego s³uchania poezji oraz znajomo¶ci± motywów ba¶niowych.
Podczas imprezjady rozstrzygniêty zosta³ tak¿e konkurs na „Najlepszego czytelnika roku szkolnego 2016/2017”. Oto laureatki: Sylwia Ciempiel - kl. III i Natalia Ho³ody - kl. IV
Gratulujemy zwyciê¿czyniom, które udowodni³y, ¿e z ksi±¿kami s± za pan brat!
Ka¿da ze szkól bior±cych udzia³ w zabawie czytelniczej otrzyma³a na pami±tkê ksi±¿ki, które ufundowa³ Wójt Gminy Józefów nad Wis³±. Dziêkujemy Organizatorom uroczysto¶ci za zaproszenie nas do udzia³u w tak ekscytuj±cym przedsiêwziêciu czytelniczym. /J.C./
Zdjêcia w fotogalerii