Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Maj 02 2024 04:41:56

Wybory SU 2016/2017
W tym roku wybory do Rady Samorz±du Uczniowskiego odby³y siê 1 pa¼dziernika 2016r.
Swoje kandydatury zg³osi³y nast. osoby: Anna Kamela, Paulina Majcher, Agata Rozmus, Amelka Siudym, Dawid Cywiñski, Zuzanna Prokopiak.
O godzinie 11.00 spo³eczno¶æ szkolna zgromadzi³a siê w auli szko³y, by uczestniczyæ w wyborach. Najpierw kandydaci zaprezentowali swoje oryginalne programy wyborcze. Nastêpnie uczniowie kl. II – VI oraz nauczyciele zaznaczali swoje kandydatury na otrzymanych kartach wyborczych i wrzucali je do urny wyborczej.
Nad prawid³owym przebiegiem wyborów czuwa³a komisja wyborcza w sk³adzie: Mateusz S³owiñski, Micha³ D±bek i Bart³omiej £yczek. Po podliczeniu g³osów i sporz±dzeniu protoko³u komisja og³osi³a wyniki wyborów. Do Rady Samorz±du Uczniowskiego zakwalifikowa³y siê nastêpuj±ce osoby: Dawid Cywiñski, Anna Kamela, Paulina Majcher, Zuzanna Prokopiak i Amelia Siudym.
Opiekê nad dzia³alno¶ci± Samorz±du Uczniowskiego w bie¿±cym roku szkolnym pe³niæ bêd± nauczycielki: p. Dorota D±bek i p. Justyna Kamela. /J.C./
Fotorelacja tutaj