Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Marzec 29 2024 08:38:29

Rozpoczêcie roku szkolnego 2021/22
1 wrze¶nia o godz. 10.00  w naszej szkole odby³o siê uroczyste rozpoczêcie nowego roku szkolnego. Tym razem mia³o ono nieco inny charakter.
Spo³eczno¶æ szkolna uroczy¶cie podziêkowa³a dotychczasowemu dyrektorowi szko³y -  Pani Gra¿ynie Prokopiak, która po 27 latach kierowania nasz± placówk± zdecydowa³a siê przekazaæ w³adzê w rêce swojej nastêpczyni.
W sposób szczególny Pani Dyrektor dziêkowali nauczyciele, zarz±d Stowarzyszenia na Rzecz Ekorozwoju Wsi Chru¶lanki Józefowskie i Idalin oraz rodzice i uczniowie za wszystkie dokonania, za to, ¿e ca³e swoje serce odda³a naszej szkole i zrobi³a z niej drugi dom, do którego wszyscy przychodzili bardzo chêtnie i z wielk± rado¶ci±, bo by³ to dom bardzo ciep³y i bezpieczny. ¯yczyli Pani Dyrektor dobrego zdrowia oraz spe³nienia planów i marzeñ. Do s³ów podziêkowañ, które przyprawia³y o wzruszenie i ³ezkê w oku, do³±czono piêkne kwiaty.
Nastêpnie równie piêknym bukietem kwiatów powitano nowego dyrektora szko³y - Pani± Anetê Prokopiak.
¯yczymy Pani Dyrektor wielu sukcesów w kierowaniu szko³±, zadowolenia z osi±gniêæ uczniów, owocnej wspó³pracy ze spo³eczno¶ci± szkoln± oraz „dobrych wiatrów” w o¶wiacie!
Po czê¶ci oficjalnej uroczysto¶ci uczniowie udali siê do klas na spotkanie z wychowawcami.

Na pocz±tek roku kilka og³oszeñ dla rodziców:

Oferta ubezpieczenia dla dzieci Link
Zaproszenie na badania wzroku Link