Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 20 2024 16:17:41

Dzień Języka Ojczystego
W związku z obchodami Dnia Języka Ojczystego w naszej szkole zorganizowano konkurs recytatorski dla uczniów oddziału przedszkolnego i klas I-III. W konkursie uczestniczyło 19 uczniów, prezentując utwory literatury dziecięcej.
Laureatami zostali:
Adam Prokopiak- oddział przedszkolny
Amelia Dul –klasa I
Abigail Koperkiewicz- klasa I
Wyróżniono:
Hubert Żelazny- klasa I
Bartłomiej Iracki- klasa II
Wiktoria Sudół- klasa III. (A.P.)
Z tej samej okazji uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie plastycznym pod hasłem „Bajki robotów”. Moja ilustracja do wybranej bajki upamiętniającym 100. rocznicę urodzin Stanisława Lema.
Oto laureaci konkursu:
Miejsce I
Kacper Komorowski, kl. V (SP Stare Boiska) i Zuzanna Prokopiak, kl. VIII (SP Chruślanki Józefowskie)
Miejsce II
Natalia Uzar, kl. V (SP Stare Boiska) i Klaudia Majcher, kl. VII (SP Chruślanki Józefowskie)
Miejsce III
Nikola Małaczyńska, kl. VI (SP Stare Boiska) i Sylwia Ciempiel, kl. VII (SP Chruślanki Józefowskie)
Laureatom oraz wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania i wyrazy uznania!
Nagrody będzie można odebrać w sekretariacie swojej szkoły po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu. (DD)
Rozstrzygnięto także konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!