Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Kwiecień 19 2024 08:19:47

Informacja dla uczniów i rodziców
Informacja dla uczniów i ich rodziców o nauce własnej w domu

Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice.

Zgodnie z zaleceniem Ministra Edukacji Narodowej przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki, dlatego uczniowie są zobowiązani do codziennego przeglądania i realizowania materiałów udostępnionych przez nauczycieli na stronie internetowej szkoły www.sp-chruslanki.pl.

Uczniowie klasy ósmej znajdą na stronie Strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie – materiały przydatne i pomocne w systematyzowaniu, utrwalaniu wiedzy, a także wspierające ich w przygotowaniach do egzaminów.
Linki do materiałów egzaminu ósmoklasisty:
informatory zawierające przykładowe zadania z rozwiązaniami (Link),
przykładowe arkusze egzaminacyjne, próbne arkusze egzaminacyjne, filmy informacyjne o egzaminie ósmoklasisty (Link),
dodatkowe zestawy zadań (na stronach OKE): np. Link, Link, arkusze egzaminacyjne z 2019 r. (Link).
Ponadto zachęcam również do zapoznania się z ofertą edukacyjną skierowaną do dzieci za pośrednictwem TVP KULTURA i ABC.

Zwracam się z apelem do wszystkich, aby poważnie potraktować ten trudny dla wszystkich czas i zadbać o bezpieczeństwo zdrowotne swoje jak i innych.

Grażyna Prokopiak